Agenda overzicht

Theater voorstellingen


Zomershow 1

Studio Pauline

ZATERDAG 1 JUNI

Zomershow 2

Studio Pauline

ZATERDAG 1 JUNI

Zomershow 3

Studio Pauline

ZONDAG 2 JUNI

Zomershow 4

Studio Pauline

ZONDAG 2 JUNI

The Michael Jackson Tribute

VRIJDAG 7 JUNI

Helaas is door een technische storing online reserveren nu niet mogelijk. Aanmelden kan via kassa@schaffelaartheater.nl.

10-jarig Jubileumfeest

DONDERDAG 13 JUNI

21 Juni 18:30 uur

Dance Studio Imove 18:30 uur

Imovie Night

VRIJDAG 21 JUNI

22 Juni 11:00 uur

Dance Studio Imove 11:00 uur

Imovie Night

ZATERDAG 22 JUNI

22 Juni 15:30 uur

Dance Studio Imove 15:30 uur

Imovie Night

ZATERDAG 22 JUNI

22 Juni 19:00 uur

Dance Studio Imove 19:00 uur

Imovie Night

ZATERDAG 22 JUNI

Dance Centre Amersfoort

The Greatest

ZONDAG 30 JUNI

Dance Centre Amersfoort

The Greatest

ZONDAG 30 JUNI

Dance Centre Amersfoort

The Greatest

ZONDAG 30 JUNI

Peter Heerschop

de Minister van Enthousiasme

ZATERDAG 21 SEPTEMBER

Timon Krause

MINDGAMES

ZATERDAG 28 SEPTEMBER

Jan Keizer & Anny Schilder

The Grande Finale

DONDERDAG 3 OKTOBER

Henry van Loon

Onze Henry - reprise -

DONDERDAG 3 OKTOBER

CCR 50 jaar na Woodstock

The Fortunate Sons NL

VRIJDAG 4 OKTOBER

Peuterbios

WOENSDAG 9 OKTOBER

Boek en Film

WOENSDAG 9 OKTOBER

Pieter Derks

Voor wat het waard is

DONDERDAG 17 OKTOBER

Jeroen van Veen

The best of Einaudi

DONDERDAG 17 OKTOBER

Crazy Piano's

Guilty Pleasures Sing-a-long

VRIJDAG 18 OKTOBER

Buurman & Buurman

gaan kamperen

ZATERDAG 19 OKTOBER

Buurman & Buurman

gaan kamperen

ZATERDAG 19 OKTOBER

Bios & Knaks

i.s.m. Be Active

DINSDAG 22 OKTOBER

Thomas Acda

Motel

WOENSDAG 23 OKTOBER

Hans Kazàn en Steven Kazàn

Alive and Kicking

WOENSDAG 23 OKTOBER

Sara Kroos

VERTE -try out-

DONDERDAG 24 OKTOBER

Johnny Cash at San Quentin

Def Americans

ZATERDAG 26 OKTOBER

De Alex Klaasen Revue

Showponies II

DONDERDAG 31 OKTOBER

Knock Out Comedy Crew

Nee, wij zijn geen boyband

DONDERDAG 31 OKTOBER

The Story of George Michael

met o.a. Charly Luske

VRIJDAG 1 NOVEMBER

Anne & Lisa

Weltschmerz

VRIJDAG 1 NOVEMBER

Concert DSWO

The Music Box

ZATERDAG 2 NOVEMBER

ABBA Gold Europe

The tribute band to ABBA

WOENSDAG 6 NOVEMBER

Greg Shapiro

The Madness of King Donald

DONDERDAG 7 NOVEMBER

Lokaal Klassiek

met trompettisten Arjan & Edith Post

VRIJDAG 8 NOVEMBER

Peuterbios

WOENSDAG 13 NOVEMBER

Remco Veldhuis

Lang verhaal kort

DONDERDAG 14 NOVEMBER

Mathilde Santing & Heartstrings

Mathilde zingt Santing

DONDERDAG 14 NOVEMBER

Max van den Burg

PAASBEST

VRIJDAG 15 NOVEMBER

Nienke Plas

Van de Hak op de Tak

ZATERDAG 16 NOVEMBER

Tineke Schouten

Highlights

DONDERDAG 21 NOVEMBER

Mens erger je niet!

Milo Berlijn

DONDERDAG 21 NOVEMBER

Weet je nog wel...deel 2

Tijdloze nederlandstalige liedjes

ZATERDAG 23 NOVEMBER

De Fransse Eijkel

SUBTROPIQUE

ZATERDAG 23 NOVEMBER

Huub Stapel

Het Huwelijk -try out-

WOENSDAG 27 NOVEMBER

The Dutch Eagles

Gold

VRIJDAG 29 NOVEMBER

Mouna Laroussi

Schijtziek

VRIJDAG 29 NOVEMBER

Klets Kindercabaret

KLETSKOUSEN! 6+

ZATERDAG 30 NOVEMBER

Rhythm of the Dance

The Christmas Show-20 jarig jubileum

ZATERDAG 7 DECEMBER

Murth Mossel

#NoFilter

ZATERDAG 7 DECEMBER

René van Meurs

Hunkert -try out-

DONDERDAG 12 DECEMBER

Javier Guzmán

Guzmán - reprise -

ZATERDAG 14 DECEMBER

Ali B

Koorts - try out -

DONDERDAG 19 DECEMBER

Jon van Eerd

Herrie in de keuken

VRIJDAG 20 DECEMBER

Bios en knaks

i.s.m. Be Active

DINSDAG 24 DECEMBER

Brandweerman Sam

Het Grote Kampeeravontuur

VRIJDAG 27 DECEMBER

The Magic of Jeans

Heartbeat

ZATERDAG 4 JANUARI

Celine Cairo

Birds of Paradise

ZATERDAG 4 JANUARI

Opvliegers 5

Op Safari - try out -

DONDERDAG 9 JANUARI

Farbod

Vers van de pers

DONDERDAG 9 JANUARI

Lenette van Dongen

Paradijskleier

VRIJDAG 10 JANUARI

Beatles by Girls

What's in a name

ZATERDAG 11 JANUARI

Peuterbios

WOENSDAG 15 JANUARI

Boek en Film

WOENSDAG 15 JANUARI

50 jaar café Bollejan

Theatertour

VRIJDAG 17 JANUARI

Nieuwjaarsconcert

Barnevelds Philharmonisch orkest

ZATERDAG 18 JANUARI

Blind date

Muziek

VRIJDAG 24 JANUARI

Blind date

Cabaret

VRIJDAG 24 JANUARI

Blind date

Jeugdvoorstelling

ZATERDAG 25 JANUARI

Blind date

Toneel

ZONDAG 26 JANUARI

Van Dik Hout

25 jaar Van Dik Hout

DONDERDAG 30 JANUARI

Marjolijn van Kooten

Ongestoord

DONDERDAG 30 JANUARI

Ronald Snijders

Groot Succes 2

ZATERDAG 1 FEBRUARI

Percossa

DOUBLE BILL

DONDERDAG 6 FEBRUARI

Renee van Bavel

Renee van Bavel zingt mensenkind

DONDERDAG 6 FEBRUARI

Simon & Garfunkel Acoustic

Sounds of Silence

VRIJDAG 7 FEBRUARI

Selamat Makan - smakelijk eten -

Roy en Hedy Grünewald

ZATERDAG 8 FEBRUARI

Peuterbios

WOENSDAG 12 FEBRUARI

RUMAG.

RUMAG. theater-event -try out -

DONDERDAG 13 FEBRUARI

Stef Bos met band

TIJD

VRIJDAG 14 FEBRUARI

Doornroosje

De Musical

ZATERDAG 15 FEBRUARI

The Billy Joel Experience

Alexander Broussard & 003

ZATERDAG 15 FEBRUARI

Martijn Koning

Koning van de toekomst

DONDERDAG 20 FEBRUARI

Pepijn Gunneweg

The Great Wonder

VRIJDAG 21 FEBRUARI

Meiden van Los

Lusten en Lasten

VRIJDAG 21 FEBRUARI

Mijn man begrijpt mij niet

Victoria Koblenko,Anouk Maas,Tanja Jess

ZATERDAG 22 FEBRUARI

Enge Buren

BASTA!

ZATERDAG 22 FEBRUARI

The Rod Stewart Story UK

Some Guys Have All The Luck

DINSDAG 25 FEBRUARI

Bios en knaks

i.s.m. Be Active

WOENSDAG 26 FEBRUARI

Meisjes met de wijsjes

MOERSTAAL -try out-

ZATERDAG 29 FEBRUARI

Brugklas de Musical

9+

WOENSDAG 4 MAART

Arnout van den Bossche

Burn-out voor beginners

WOENSDAG 4 MAART

Het Groot niet te Vermijden

The Last Waltz

DONDERDAG 5 MAART

Jandino Asporaat

Judeska in een nieuwe klucht

VRIJDAG 6 MAART

Stefano Keizers

Sorry baby

ZATERDAG 7 MAART

Verliefd op Ibiza

Johnny Kraaikamp e.a.

DONDERDAG 12 MAART

Andries Tunru

Vlees,vis,wal en schip

DONDERDAG 12 MAART

Martijn Kardol

Welkom

DONDERDAG 19 MAART

Rapalje

Still into folk - staconcert-

DONDERDAG 19 MAART

Vietnam Uitgevlucht

Als er niets meer rest dan vluchten

VRIJDAG 20 MAART

Arjan Kleton

Met de fles groot gebracht

DONDERDAG 26 MAART

Queen The Music

The show must go on

VRIJDAG 27 MAART

Karin Bloemen

Souvenirs

DONDERDAG 2 APRIL

The Music from James Bond

Dorona Alberti & band

VRIJDAG 3 APRIL

Tryo

Trio cabaretiers try-outen

VRIJDAG 3 APRIL

De Dutch don't Dance Division

Julia & other love stories...

ZATERDAG 4 APRIL

VOF de Kunst

Het bloed kruipt(waar het niet gaan kan)

DONDERDAG 9 APRIL

Pieter Verelst

Amai

DONDERDAG 9 APRIL

i.s.m. Bibliotheek Barneveld

De Waanzinnige Boomhut

Meneer Monster 5+

ZATERDAG 11 APRIL

Haal het doek maar op

Van Appelscha tot Zierikzee

VRIJDAG 17 APRIL

Erik Krikke & 7-bridges

Operatie geslaagd

ZATERDAG 18 APRIL

Legendary Albums Live

The Rolling Stones' Sticky Fingers

DONDERDAG 23 APRIL

Bios en knaks

i.s.m. Be Active

WOENSDAG 29 APRIL

Juf Roos

Gaat op vakantie

ZATERDAG 2 MEI

Juf Roos

Gaat op vakantie

ZATERDAG 2 MEI

Rob de Nijs

60 jaar artiest

ZATERDAG 9 MEI

Nederpop Allstars + Henk Westbroek

Zelfs je naam is mooi

VRIJDAG 15 MEI

250 jaar na Beethoven

Floris Kortie & Vera Kooper

WOENSDAG 20 MEI

De Aanslag

Naar de klassieker van Harry Mulisch

WOENSDAG 27 MEI