Agenda overzicht

Theater voorstellingen


Arie en Silvester

WIE?!

VRIJDAG 14 DECEMBER

Leonie Meijer

Hier.

VRIJDAG 14 DECEMBER

Barnevelds Philharmonisch Orkest

Kerstmatinee

ZONDAG 16 DECEMBER

Rot op met die geraniums

Pure nostalgie

VRIJDAG 21 DECEMBER

Jeroen van Merwijk

Lucky

VRIJDAG 21 DECEMBER

Met Ronald Douglas

Dutch Swing College Band

A Happy Dixie Christmas

ZATERDAG 22 DECEMBER

Liefdescollege

door Renate Reijnders

ZATERDAG 22 DECEMBER

Masha en de Beer

Live!

DONDERDAG 27 DECEMBER

Bios & Knaks

De Boskampi's

DONDERDAG 3 JANUARI

Het Zandkasteel

Op de Piratenboot

ZONDAG 6 JANUARI

Legendary Albums Live

Bruce Springsteens Born In The U.S.A.

VRIJDAG 11 JANUARI

Hun

Alles is wel

VRIJDAG 11 JANUARI

Van der Laan & Woe

Pesetas

DONDERDAG 17 JANUARI

Eric Vloeimans & Juan Pablo

Viento Zonda

DONDERDAG 17 JANUARI

Docentenconcert

met lokale musici

VRIJDAG 18 JANUARI

Nieuwjaarsconcert

Dutch Symphonic Wind Orchestra

ZATERDAG 19 JANUARI

The Brothers Timisela

HOTPERDOMMENOU!

ZATERDAG 19 JANUARI

Film Uit die goede oude tijd..

Majesteit

DONDERDAG 24 JANUARI

Powervrouwen

Guilty Pleasures

DONDERDAG 24 JANUARI

Patrick Nederkoorn

Ik betreur de ophef

VRIJDAG 25 JANUARI

Johan Derksen Keeps the Blues Alive

ZATERDAG 26 JANUARI

Rayen Panday

Fenomeen

ZATERDAG 26 JANUARI

Peuterbios

Buurman & Buurman De Film

WOENSDAG 30 JANUARI

Vrijdag & Sandifort

Voorlopig voor Altijd

DONDERDAG 31 JANUARI

Roué Verveer

Heppie De Peppie

VRIJDAG 1 FEBRUARI

Maartje & Kine

Vibrato!

VRIJDAG 1 FEBRUARI

Omdenken

Lastige kinderen, heb jij even geluk!

DONDERDAG 7 FEBRUARI

Cesar Zuiderwijk

Masterclass

DONDERDAG 7 FEBRUARI

Frank Boeijen

Theatertournee 2019

VRIJDAG 8 FEBRUARI

Sixties Dancing

VRIJDAG 8 FEBRUARI

De Kleine Zeemeermin

De Musical

ZATERDAG 9 FEBRUARI

Emma wil leven

naar de gelijknamige documentaire

ZATERDAG 9 FEBRUARI

Kom hier dat ik u kus

naar de bestseller van Griet op de Beeck

DONDERDAG 14 FEBRUARI

Jochen Otten

Troosten

DONDERDAG 14 FEBRUARI

Crazy Pianos

The best of!

VRIJDAG 15 FEBRUARI

Maaike Ouboter

Vanaf nu is het van jou

ZATERDAG 16 FEBRUARI

Anne Neuteboom

Kijk haar gaan

ZATERDAG 16 FEBRUARI

Op Hoop van Zegen

De Musical

WOENSDAG 20 FEBRUARI

Opvliegers 4

Trossen los!

DONDERDAG 21 FEBRUARI

Arjan Erkel

Vrijheid van denken en doen

DONDERDAG 21 FEBRUARI

Bios & Knaks

Verschrikkelijke Ikke - Deel 1

DINSDAG 26 FEBRUARI

De Grote Reptielenshow

met Sterrin

DINSDAG 26 FEBRUARI

The Simon & Garfunkel Story

Internationale hitshow

DONDERDAG 28 FEBRUARI

Peuterbios - Woezel & Pip

Op zoek naar de Sloddervos!

WOENSDAG 6 MAART

3JS

Heroes of History

DONDERDAG 7 MAART

Lavinia Meijer

Untitled 1

DONDERDAG 7 MAART

De Bende van Beuving

Klap van de korenmolen

VRIJDAG 8 MAART

Fuad Hassen

Held

VRIJDAG 8 MAART

Ernst, Bobbie en de rest

Geklungel in de jungle

ZATERDAG 9 MAART

Ernst, Bobbie en de rest

Geklungel in de jungle

ZATERDAG 9 MAART

Anneke van Giersbergen

Inchecken

ZATERDAG 9 MAART

Freek de Jonge

De Suppoost

DONDERDAG 14 MAART

Scrum

15 Years of Single Malt Folk

VRIJDAG 15 MAART

Motel Westcoast

Back to the roots

ZATERDAG 16 MAART

Laten we eerlijk zijn

Over relatiestress en goede buren

WOENSDAG 20 MAART

Slagerij van Kampen

Toccata Da Fuga

DONDERDAG 21 MAART

Rundfunk

Wachstumsschmerzen

VRIJDAG 22 MAART

Matroesjka

BRAINWASH

VRIJDAG 22 MAART

Petra Berger & Amici

Passione Italiana

ZATERDAG 23 MAART

Tweede voorstelling op za 5 apr. 2019

Thijs Kemperink

Bonje

ZATERDAG 23 MAART

The Bootleg Sixties

WOENSDAG 27 MAART

Abafazi

Helela Mama!

DONDERDAG 28 MAART

Pieter Jouke

Gloeiende Plaat

DONDERDAG 28 MAART

Vuile Huichelaar 6

....Morgen begint nu!

VRIJDAG 29 MAART

Tim Knol

Lost & Found 2

VRIJDAG 29 MAART

Marinierskapel der Koninklijke Marine

met gastartiest

ZATERDAG 30 MAART

Thijs Kemperink

Bonje

VRIJDAG 5 APRIL

Oorlogsgeheimen

Naar het boek van Jacques Vriens

ZATERDAG 6 APRIL

El Elyon

Glorious Day

ZATERDAG 6 APRIL

Peppa Pig

Verrassingsfeest!

WOENSDAG 10 APRIL

Anúna

The Celtic Spirit

DONDERDAG 11 APRIL

Ernst Daniël Smid en Coosje Smid

theaterconcert

DONDERDAG 11 APRIL

Docentenconcert

met lokale musici

VRIJDAG 12 APRIL

Film de Smurfen en het verloren dorp

WOENSDAG 17 APRIL

Film de Bevrijding van Barneveld

WOENSDAG 17 APRIL

Bios & Knaks

Verschrikkelijke Ikke deel 2

DINSDAG 30 APRIL

Stil in mij

Met Ferry Doedens e.a.

DONDERDAG 9 MEI

Alex Ploeg

Ultimatum

DONDERDAG 9 MEI

Sixties Dancing

ZATERDAG 11 MEI

De Hebberd